Lormar podprsenky

Značka Lormar vyrábí velmi kvalitní a dobře padnoucí poprsenky. Podprsenky jsou vyrobeny z materiálu, který nedráždí pokožku a vy si v ní budete připadat svobodně.

V sekci podprsenek se můžete těšit na Krajkované dámské podprsenky, které působí velmi elegantním dojmem. Vybírat můžete mezi podprsenkou která bude zcela krajková, nebo bude v kombinaci s pružným stylem. Krajka použitá na spodnímprádle značky Lormar, je precizně vyrobena.
Dalším tipem podprsenky značky Lormar je zcela nová podprsenka, která je vyrobena z toho nejjemnějšího mikrovlákna v žakarovém vzoru. Tato podprsenka je vyrobena speciální metodou z vysoce kvalitního materiálu, je bezešvá.

Další tip podprsenky kterou naleznete u značky Lormar je gelová podprsenka. Podprsenka má výplň gelu se vzduchem, takže je lehoučká a úžasně přilne k tělu. Tento druh podprsenek je určen ženám s menším poprsím, gelová podprsenka vyplní dekolt a zvětší poprsí až o 2 velikosti. Všechny tyto podprsenky zakoupíte také jako set spolu se stejnými kalhotkami.